Jak działamy

Jak działamy

Pragniemy zapewnić Państwu maksymalną swobodę, terminowość oraz bezpieczeństwo wynikające z zastosowania naszych rozwiązań. Stworzyliśmy dla Państwa platformę online, za pomocą której monitorujemy plany leczenia oraz realizujemy wszelkie zamówienia.

W ramach współpracy uzyskują Państwo dostęp do indywidualnego panelu lekarza, który umożliwia tworzenie kont pacjentów z możliwością przesyłania plików .STL, wgląd do wizualizacji 3D zaprojektowanych planów leczenia oraz informacje o etapach realizacji zamówień. Platforma zapewnia Państwu nieograniczony dostęp do aktualnie zleconych terapii oraz usprawnia komunikację z naszym zespołem.

Panel lekarza ułatwia zarządzanie terapiami
Customer Service do Państwa dyspozycji
Korekty leczenia i refinementy w cenie terapii
Krótki czas realizacji planów leczenia
Sprawne dostawy firmą kurierską
Nadzór lekarza specjalisty
Łatwy system komunikacji
Produkt polski

Co jest nam potrzebne?

1
Wypełniona ankietaPozwoli nam przygotować niezobowiązującą umowę współpracy oraz utworzyć profil w panelu lekarza.
2
Pełny pakiet PacjentaPrzesłany przez panel lekarza, czyli dane Pacjenta oraz niezbędne pliki. Do zaprojektowania poprawnej terapii prosimy o przesłanie plików .STL lub fizycznie pobranych wycisków z rejestracją zgryzu, zdjęć wewnątrzustnych i zewnątrzustnych wykonanych według protokołu zawartego w umowie, zdjęcia RTG panoramiczne, tomografię CBCT.
3
PreskrypcjaCzyli pożądany efekt leczenia dla danego Pacjenta. Wszystkie uwagi będą uwzględnione przy projektowaniu terapii!
4
Akceptacja zaproponowanej terapii Każda zlecona terapia wymaga akceptacji. Przed realizacją mamy możliwość wprowadzenia ewentualnych modyfikacji, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Dodatkowe korzyści

Program lojalnościowyKażda zlecona terapia to krok bliżej do uzyskania specjalnej oferty handlowej, w ramach programu partnerskiego. O szczegóły programu zapytaj naszego specjalistę Secret Ortho.
Specjalnie przygotowany pakiet zdjęćCreative Dental Studio to młody, kreatywny zespół fotografów przygotowujący dla nas profesjonalne, produktowe sesje zdjęciowe. To im zawdzięczamy zdjęcia, które udostępniamy naszym partnerom do wykorzystania na własnych social mediach.
Broszury informacyjne dla PacjentówJuż w poczekalni pacjenci oczekujący na wizytę dowiedzą się o nowej możliwości leczenia ortodontycznego w Twoim gabinecie.
Filmy reklamowePrezentujące nakładki Secret Ortho i zalety wynikające z ich noszenia, które możecie Państwo prezentować w swojej poczekalni oraz gabinecie.
Wsparcie marketingowe na Social MediachNasza współpraca daje także gwarancję wsparcia dla Państwa kanałów społecznościowych. Oznaczając nas na Facebooku i Instagramie chętnie udostępnimy wstawiane przez Państwa treści, zachęcając tym samym pacjentów do skorzystania z usługi w Państwa gabinecie. 
Krótki czas oczekiwania Secret Ortho to w 100% polski produkt. Wszystkie terapie projektujemy, drukujemy i przygotowujemy do wysyłki w naszym autorytarnym laboratorium w Poznaniu.
Arkadiusz Kolasiński

Zapytaj o nakładki Secret Ortho

Skontaktuj się z naszym specjalistą od nakładek. Poznaj szczegóły terapii niewidzialnymi nakładkami. Wybierz dogodną formę kontaktu i rozpocznij współpracę z nami.

Arkadiusz Kolasiński Manager Laboratorium Technik Dentystycznych