Monitor

Dental Monitoring

Dental Monitoring to innowacyjne rozwiązanie, które wspiera kontrolę procesu leczenia dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji. Pozwala lekarzom monitorować leczenie ortodontyczne między wizytami pacjenta. Aplikację Dental Monitoring może zainstalować każdy pacjent użytkujący smartfona z systemem Android lub IOS. Dzięki aplikacji Twoi pacjenci zyskują nie tylko stały kontakt, ale również mogą codzienne przesyłać skany swojego uśmiechu, sprawdzać postępy leczenia, czy pamiętać o ważnych zaleceniach lekarza.

Wspólna praca z Dental Monitoring to przede wszystkim bezpieczeństwo i stała opieka pacjenta, dzięki której leczenie ortodontyczne przebiega płynnie i najprawdopodobniej w krótszym czasie, przy jednoczesnym ograniczeniu wizyt w Twoim gabinecie. Leczenie pacjenta trwa cały czas, z dowolnego miejsca na świecie – oczywiście, jeżeli posiada telefon i dostęp do internetu.

Jak działa Dental Monitoring

Dental Monitoring - aplikacja

Intuicyjna aplikacja

Po zainstalowaniu przez pacjenta aplikacji DM oraz zapoznaniu się z wszystkimi niezbędnymi informacjami, pacjent ma możliwość kontaktu z dowolnego miejsca na Ziemi – z domu, z wakacji, z pracy. Smartfon pacjenta oraz urządzenie ScanBox Pro, które otrzymuje, pomaga zeskanować uśmiech w ciągu 2 minut.

Nieustanny kontakt z lekarzem

Lekarz otrzymuje informację zwrotną, pozwalającą zajrzeć do jamy ustnej pacjenta bez konieczności wizyty w gabinecie!

Dental Monitoring - komunikacja
Dental Monitoring - analiza

Wygodna analiza postępu na każdym kroku

Sztuczna Inteligencja pomaga analizować wysłane zdjęcia, sortować je (z tygodnia na tydzień pacjenci widzą w aplikacji jak przesuwają się ich zęby) oraz wysyła instrukcje dopasowane do preferencji Twojego pacjenta. Zaawansowana, unikalna technologia Dental Monitoring daje proste, wygodne rozwiązanie dla lekarzy i przede wszystkim dla pacjentów.

Co zyskujesz dzięki Dental Monitoring

1
Pewność, że leczenie przebiega zgodnie z planem W trakcie całej terapii aplikacja DM raportuje o postępach leczenia i zgłasza ewentualne problemy. W sytuacji, gdy pojawi się np. plama wskazująca na próchnicę, nakładki nie zostaną prawidłowo zagryzione, jeden z elementów wspomagających odpadnie system poinformuje o konieczności zgłoszenie się do lekarza.
2
Optymalizacje swojej pracy Dental Monitoring opiera swoją pracę o algorytmy sztucznej inteligencji, dzięki którym wykrywa ponad 130 obserwacji, informując o aktualnym stanie jamy ustnej pacjenta.
3
Większe zaangażowanie pacjenta w proces leczenia DM motywuje pacjentów, pozwala zrozumieć wskazania medyczne, oraz przypomina o zaleceniach otrzymanych od lekarza. Pacjenci wysyłający regularne skany, mają stały wgląd w historię leczenia, pamietają o regularnej higienie oraz nie zapomną o zmianie nakładek na następne.
4
Zwiększysz wydajność swojego gabinetu Dzięki lepszej komunikacji, lepszej kontroli nad procesem leczenia, zaoszczędzić czas w gabinecie. Zaproś pacjenta na wizytę w sytuacji wykrycia problemów, lub poinformuj pacjenta o nieprawidłowościach bez konieczności kontaktu pacjenta z recepcją gabinetu. Leczenie ortodontyczne nie wymaga już częstych wizyt pacjenta w gabinecie.

 

Arkadiusz Kolasiński

Zapytaj o nakładki Secret Ortho

Skontaktuj się z naszym specjalistą od nakładek. Poznaj szczegóły terapii niewidzialnymi nakładkami. Wybierz dogodną formę kontaktu i rozpocznij współpracę z nami.

Arkadiusz Kolasiński Manager Laboratorium Technik Dentystycznych